Save

Főkönyvelő

Modern Office
Ügyfelünk, egy németországi vállalatcsoport hazai fiókvállalata, amely útépítő gépek és berendezések képviseletét végzi a magyar piacon. A leendő főkönyvelő a pénzügyi osztály vezetőjeként teljeskörűen felel a cég könyvelési-, pénzügyi-és riporting feladataiért. Biztosítja a számviteli- és adózási előírásoknak megfelelő működést, a SOX követelményeknek való megfelelőséget, valamint a US-GAAP szerinti konszern riport elkészítését. Szakmailag támogatja az ügyvezetést a cég pénzügyi területein, a meghatározott célok elérése érekében.

Feladatok:

  • US GAAP és a lokális számviteli követelményeknek való megfelelőség biztosítása
  • napi könyvelési feladatok koordinálása
  • számviteli és analitikus nyilvántartások vezetése
  • havi-, negyedéves-, és év végi bevallások elkészítése, ellenőrzése
  • éves beszámoló, és mérleg elkészítése
  • kapcsolattartás a helyi hatóságokkal, valamint a konszern tagvállalataival
  • eseti riportok készítése, elemzése
  • SOX irányelveknek megfelelő működés biztosítása

Elvárások:

  • min. 5 év főkönyvelői tapasztalat
  • felsőfokú gazdasági és/vagy pénzügyi végzettség
  • US GAAP és a lokális számviteli- és adózási szabályok naprakész ismerete
  • SAP (CO, FI, BW) felhasználói szintű ismerete
  • megbízható angol nyelvtudás szóban és írásban
  • rendszerszemléletű gondolkodásmód
  • erős analitikus képességek
  • pontos, megbízható munkavégzés
  • eredményorientáltság, elkötelezettség
  • csapatjátékos attitűd

Előny jelent:

  • US GAAP vagy IFRS riporting ismeretek
  • SOX audit ismeretek

Amit a Cég kínál:

  • versenyképes jövedelem
  • nemzetközi háttér
  • stabil, támogató kollektíva
  • modern munkakörülmények
Munkavégzés helye a cég központja, 2363 Felsőpakony, ahol a leendő kollégát modern munkakörülmények, stabil, családias kollektíva várja.
Kattintson ide a jelentkezéshez!

Látogassa meg honlapunkat isg.com/jobs, ahol megtalálja legújabb állásajánlatainkat.