Save

IFRS Szakértő

Ügyfelünk egy integrált keretek között működő bank és biztosító, amelynek alapvető célja, hogy a magyar exportőröknek és beszállítóiknak, továbbá az exportra készülőknek hatékony, az ő működésükre specializált finanszírozási és biztosítási konstrukciókat nyújtson.

Főbb felelősségek:

  • A főkönyv és a kapcsolódó analitikus rendszerek konzisztenciájának ellenőrzése
  • Az IFRS módosító tételek kalkulációjának és főkönyvi egyezőségének ellenőrzése
  • Részvétel a zárlati feladatokban
  • Részvétel a beszámolókészítésben
  • Fedezetnyilvántartás számviteli szempontú kontrollja
  • Egyéb számviteli feladatok elvégzése
  • Eseti jellegű adatszolgáltatások
  • Részvétel a vállalat számviteli rendszereinek fejlesztésében (üzleti igény specifikálás, tesztelés stb.)
  • Közös projektekben történő részvétel
  • Számviteli szabályzatok frissítése, kérdések véleményezése, ellenőrzése

Elvárások:

  • Szakirányú állami felsőfokú végzettség (főiskola/egyetem pénzügyi/számviteli szak)
  • IFRS végzettség/gyakorlati tapasztalat
  • 3-6 év számviteli tapasztalat, medior IFRS tapasztalat
  • Középfokú angol nyelvtudás – inkább írás, olvasás, értés;
  • Törvényi szabályozások, rendeletek naprakész ismerete, önálló alkalmazása
  • Önálló munkavégzés (a fent megadott feladatok, vagy részfeladatok kapcsán)
  • Felhasználói szintű, megbízható számítógépes ismeretek (MS Word, Excel, Outlook stb.)
  • Rendszerben való gondolkodási képesség, pontosság, terhelhetőség

Előny:

  • Pénzintézeti vagy könyvvizsgáló cégnél szerzett számviteli tapasztalat
  • Inforex felhasználói szintű ismerete
  • Haladó excel ismeret

Kattintson ide a jelentkezéshez!

Látogassa meg honlapunkat isg.com/jobs, ahol megtalálja legújabb állásajánlatainkat.