Save

Idegennyelvi Központvezető

Megbízónk, Magyarország egyik legnagyobb üzleti egyeteme.

LEGFONTOSABB FELADATOK

  • a terület szervezeti struktúrájának és feladatainak tervezése, valamint működésének megszervezése, összhangban az egyetemi képzési stratégiával,
  • az idegennyelvi oktatási folyamatainak egységesítése,
  • az egyetem idegennyelvi képzés és vizsgáztatás szervezésének koordinálása, gondoskodás annak megfelelő színvonaláért,
  • az egyetemi nyelvvizsgáztatási tevékenység koordinálása,
  • az Idegennyelvi központhoz tartozó irodavezetők munkájának menedzselése,
  • az óraterhelések, az órarendek tervezése, valamint a többletóratartás és óraadói szerződéskötések koordinálása,
  • tananyagfejlesztések szakmai irányítása,
  • szaknyelvi tárgyak nyelvi tematikájának és követelményrendszerének kialakításában való együttműködés a kari szervezetekkel.

KOMPETENCIÁK A SIKERES PÁLYÁZATHOZ

  • egyetemi végzettség,
  • releváns, szervezetirányításban szerzett 3-5 éves tapasztalat,
  • felsőfokú angol nyelvtudás (szóban és írásban),
  • MS Office erős felhasználói szintű ismerete (Excel, Word).
Kiválasztásnál előnyként értékeljük:
  • PhD fokozat
  • felsőoktatásban szerzett vezetői tapasztalat,
  • további nyelvismeret.

Elvárt kompetenciák:

  • irányító és jó szervezőkészség,
  • folyamat és rendszerszemlélet,
  • terhelhetőség,
  • jó kommunikációs készség

Kattintson ide a jelentkezéshez!

Látogassa meg honlapunkat isg.com/jobs, ahol megtalálja legújabb állásajánlatainkat.