Save

Public Sales Consultant

Homeoffice
Modern Office
Ügyfelünk egy magyar hátterű, közel 20 éve stabil piaci jelenléttel bíró, egyedi szoftver megoldásokat és tanácsadási szolgáltatást nyújtó vállalat.

Legfontosabb feladatok:

  • A vállalat államigazgatási irat- és dokumentumkezelő szoftverének valamint kapcsolódó szolgáltatások értékesítése önkormányzatok számára
  • A meghatározott értékesítési terv elérése
  • Kapcsolattartás a cég jelenlegi partnereivel
  • Üzleti kapcsolatok kiépítése, ápolása
  • Meglévő és új ügyfeleknél történő új üzleti lehetőségek folyamatos, feltérképezése, generálása sikeres értékesítéssel történő lezárása
  • Jelenlegi partnerek szervezetén belül további releváns döntéshozói és felhasználói kapcsolatok kiépítése sikeres felülértékesítés céljából
  • Árajánlatok, szerződések elkészítése
  • Különböző projektek nyomon követése, folyamatos kapcsolattartás a belső termékfejlesztéssel, a termékbevezetést végző munkatársakkal és az ügyféllel egyaránt
  • Folyamatos tájékozódás:
  • A piaci folyamatokról
  • A versenytársak aktivitásáról
  • Tenderek követése stb.
  • A vevői elégedettség folyamatos nyomon követése, fenntartása
  • Elsősorban személyes igényfelmérések és termékbemutatók elvégzése
  • Szükséges ismerni a rendszer funkcionális működését és át kell látni az általános folyamatirányítási / iratkezelési gyakorlatát
  • Adminisztráció elvégzése, a találkozók eredményeinek rögzítése, valamint a jövőbeni feladatok találkozók rögzítése CRM rendszerben
  • Heti rendszerességű forecastok készítése
  • Árajánlatok, megrendelők, szerződések elkészítése
  • Évente néhány alkalommal konferenciákon való részvétel, esetenként 20-30 perces előadás megtartása az érdeklődők számára
  • Értékesítési megbeszéléseken való részvétel, a piacon szerzett tapasztalatok megosztása
  • Marketing és termékfejelsztő csapat támogatása új termékek és kampányok tervezése és bevezetése során
  • Kompetenciák a sikeres pályázathoz:

  • Minimum 10 év munkagyakorlat
  • 3-5 év Jegyzői tapasztalat (előnyt jelent a közbeszerzési tapasztalat)
  • Befejezett felsőfokú tanulmányok
  • Államigazgatási, közigazgatási ismeretek
  • Középszintű IT ismeretek
  • Iratkezelési ismeretek
  • “B” típusú jogosítvány
  • Előnyt jelenthet: CRM, DMS rendszerismeret, önkormányzati ASP rendszer ismerete
  • Kitartó, felelősségteljes munkavégzés
  • Kiváló kommunikációs készségek
  • Erős kapcsolatteremtő, fenntartó képesség

Kattintson ide a jelentkezéshez!

Látogassa meg honlapunkat isg.com/jobs, ahol megtalálja legújabb állásajánlatainkat.